Personal

Victoria Rodin

Victoria Rodin

Delägare/Auktoriserad revisor

0470-72 30 06
victoria@anderssonco.se

Lars Kristoffersson

Lars Kristoffersson

Auktoriserad redovisningskonsult

0470-72 30 18
lars@anderssonco.se

Vlasta Frömlova

Vlasta Frömlova

Auktoriserad redovisningskonsult

0470-72 30 01
vlasta@anderssonco.se

Åsa Olander

Åsa Olander

Civilekonom

0470-72 30 12
asa@anderssonco.se

Natalie Haliti

Natalie Haliti

Civilekonom

0470-72 30 11
natalie@anderssonco.se

Oscar Hansson

Oscar Hansson

Intern adminstratör/redovisningskonsult

0470-72 30 19
oscar@anderssonco.se

Tomas Gustafsson

Tomas Gustafsson

Civilekonom

0470-72 30 19
tomas@anderssonco.se

Markus Andersson

Markus Andersson

Delägare/Auktoriserad revisor

0470-72 30 17
markus@anderssonco.se

Katrine Gerhardts

Katrine Gerhardts

Auktoriserad redovisningskonsult

0470-72 30 16
katrine@anderssonco.se

Maria Baard

Maria Baard

Auktoriserad redovisningskonsult

0470-72 30 14
maria@anderssonco.se

Carina Björkvik

Carina Björkvik

Auktoriserad redovisningskonsult

0470-72 30 22
carina@anderssonco.se

Emelie Söderlund

Emelie Söderlund

Redovisningskonsult

0470-72 30 08
emelie@anderssonco.se

Carl Mohlin

Carl Mohlin

Redovisningskonult

0470-72 30 09
carl@anderssonco.se

Fredrik Öman

Fredrik Öman

Auktoriserad revisor

0470-72 30 10
fredrik@anderssonco.se

Jonna Persson

Jonna Persson

Civilekonom

0470-72 30 13
jonna@anderssonco.se

Jeanette Melander

Jeanette Melander

Auktoriserad redovisningskonsult

0470-72 30 03
jeanette@anderssonco.se

Anders Bergström

Anders Bergström

Civilekonom

0480-47 36 11
anders@anderssonco.se

Anita Mazetti

Anita Mazetti

Assistent

0470-72 30 15
anita@anderssonco.se

Evelina Svensson

Evelina Svensson

Civilekonom

0470-72 30 04
evelina@anderssonco.se

OM OSS

Andersson & co är din redovisningsbyrå i Växjö som erbjuder kvalitativa tjänster inom revision, redovisning och rådgivning med målet att underlätta din vardag som ​företagare. Vår kunskap ger dig trygghet och tid att utveckla ditt företag.

TRYGGHET

Redovisning är ett lagkrav, men det ger också förutsättningar för en god företagsutveckling. Därför är det viktigt att företagets bokföring är aktuell och att den utförs enligt gällande regler och former.

RÅDGIVNING KRING FÖLJANDE

  • Skattefrågor
  • Generationsskiften
  • Värdering av företag
  • Budget och prognoser
  • Upprätta ekonomiska rapporter
  • Frågor kring skogs- och jordbruk
  • Ärenden hos Bolagsverket
  • Digitalisering

KONTAKTUPPGIFTER

Andersson & Co i Växjö AB
Nygatan 19B
352 31 Växjö
Tel: 0470-72 30 00